Kontaktujte nás
Napíšte nám
Konfiguruj halu
Vyberte jazyk
MENU
Pozri dnu

Jazdecké haly

Pozri von

Jazdecké haly

Odpovedajúc na potreby čoraz náročnejším požiadavkám zákazníkov, ktorí hľadajú kryté jazdiarne, spoločnosť Protan Elmark do svojej ponuky zaradila nový typ hál určený pre chovateľov koní – jazdecké haly.

V našej ponuke sú haly pokryté PVC alebo trapézovým plechom na bočných stenách. Náročnejším zákazníkom ponúkame objekty s použitím sendvičových panelov – také riešenie poskytuje väčšiu tepelnú izoláciu a nižšie tepelné straty počas zimného obdobia.

Okrem toho sme v týchto objektoch zaviedli inovatívny systém zvýšených výstužných lán a možnosť vykonať valbovú strechu, čo zaručuje bezpečnosť ľudí a zvierat, a zároveň poskytuje úžitkovú výšku skoro dvadsať metrov.

Jazdecké haly

Jazdecké haly pre kone sú modernou alternatívou pre stále objekty, fungujúce ako profesionálne žrebčíny alebo pre jazdecké školy.

Vďaka mnohoročným skúsenostiam môžeme jazdecké haly vykonať komplexne – spolu s osvetlením, základmi, zavlažovacím systémom a ochrannými mantinelmi.

 Jazdecké haly

360° prehliadka

Virtuálna prehliadka

Pozývame na virtuálnu prehliadku do jednej z našich stanových hál. Pozrite si halu nielen z vonku, ale spoznajte aj jej vnútro. Keď vojdete do športovej haly, ktorú sme navrhli, sami sa môžete presvedčiť, prečo objekty tohto typu sú tak veľmi populárne.

Dostupné
druhy pokrytia
Jazdecké haly z PVC

Naše montované výrobné haly určené na predaj na Slovensku sú vytvorené z ľahkých trvácnych materiálov. Použitie vysokokvalitných textílií zaručuje efektívnu ochranu pred nepriaznivými atmosférickými podmienkami a dlhoročnú životnoť produktu. PVC materiál prepúšťa denné svetlo, avšak na želanie klienta je možné použiť materiál, ktorý redukuje prienik slnečného žiarenia do vnútra haly.

 

Dostupné
druhy pokrytia
Jazdecké haly z trapézového plechu

Vďaka využitiu trapézového plechu je sklad zvonku ťažšie dostupný a je odolný okrem iného proti pôsobeniu atmosférických podmienok. Takáto konštrukcia je stabilná a bezpečná.

 

Dostupné
druhy pokrytia
Jazdecké haly zo sendvičového panela

Sendvičový panel garantuje efektívnu tepelnú izoláciu. Haly vytvorené z tohto panela spĺňajú všetky požiadavky protipožiarnej ochrany. Sendvičový panel sa často využíva v priemyselných budovách. Jeho využitie umožňuje značnú úsporu pri vykurovaní a celoročnej údržbe haly.

Vyber
typ stavby
Jazdecké haly - hliníková konštrukcia

Stavba hliníkovej konštrukcie sa vyznačuje krátkym termínom realizácie. Rýchly je samotný výrobný proces, ako aj montáž. Výrobná hala z hliníka je polyfunkčná a jej dizajn a parametre sú prispôsobené individuálnym požiadavkám klienta.

Vyber
typ stavby
Jazdecké haly - oceľová konštrukcia

Oceľové konštrukcie sú veľmi spoľahlivým riešením. Používajú sa v nich priehradové rámy vyrobené z uzavretých oceľových profilov. Vďaka tomu je hala podstatne odolnejšia proti snehovej záťaži. Oceľové konštrukcie sa využívajú najmä v skladových a priemyselných budovách.

Vyber
typ stavby
Jazdecké haly - oceľová konštrukcia až do 120kg snehu /m2

Atraktívne riešenie pre podnikateľov z oblastí, v ktorých sa vyskytujú časté snehové zrážky. Takáto konštrukcia sa skladá z rámov vytvorených z oceľových profilov uzavretých v priehradovom systéme. Jej použitie sa odporúča predovšetkým na výstavbu priemyselných a skladových objektov.

NAJVYŠŠIA KVALITA

Dôležité sú detaily

PRIPOJ SA K NAJLEPŠÍM

Vybraní zákazníci

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára

Správcom vašich údajov je spoločnosť PROTAN ELMARK
KLIKNITE TU a prečítajte si viac o ochrane vašich údajov a súkromia.
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Súhlas s kontaktom elektronickou formou (e-mail).

Volajte nám

+421 907 652 111

Distribútor údaje

Náš partner na Slovensku

dystrybutor sk

Marián Varga
STANY-EU s.r.o.
Hadovce 10
945 01 Komárno

tel. +421 907 652 111
e-mail: office@stany-eu.sk

Exportné oddelenie predaja

Klaudia Rozmiarek
Exportný manažér predaja
Natalia Skupniewicz
Špecialista exportu