Kontaktujte nás
Napíšte nám
Konfiguruj halu
Vyberte jazyk
MENU

Kontakt

Kontaktujte nás
Volajte nám
Kontaktujte nás
Napíšte nám

Exportné oddelenie predaja

Náš partner na Slovensku

dystrybutor sk

Marián Varga
STANY-EU s.r.o.
Hadovce 10
945 01 Komárno

tel. +421 907 652 111
e-mail: office@stany-eu.sk

 

 

Slovensko + Central Europe

 

Klaudia Rozmiarek
flaga gb chorwacja czechy flaga sk  polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 503 978 948
mail 2883236 640 klaudia.rozmiarek@protan-elmark.pl

Natalia Skupniewicz
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 396
mail 2883236 640 natalia.skupniewicz@protan-elmark.pl

 

Magdalena Walczak
flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 507 309 829
mail 2883236 640 magdalena.walczak@protan-elmark.pl

 

North & East Europe

 

Natalia Tiutiunnyk
flaga gb Flaga Ukrainy polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 517 391 171
mail 2883236 640 natalia.tiutiunnyk@protan-elmark.pl

Vladyslava Stadnichenko
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 571 209 722
mail 2883236 640 vladyslava.stadnichenko@protan-elmark.pl

 

South & West Europe + Worldwide

 

Elżbieta Dunowska
flaga gb flaga fr polska v2

Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 504 472 019
mail 2883236 640 ela.dunowska@protan-elmark.pl

Patrycja Smorawińska 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 261
mail 2883236 640 patrycja.smorawinska@protan-elmark.pl

 

Lita Naukhatska 
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2

Export Department Assistant
icon 157358 640  +48 511 626 245
mail 2883236 640 lita.naukhatska@protan-elmark.pl

Marta Rozmiarek 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 453 673 133
mail 2883236 640 marta.rozmiarek@protan-elmark.pl

 

DACH + Benelux

 

Beata Gajewska
flaga de flaga gb polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 512 445 642 / +49 (151) 64029999
mail 2883236 640 beata.gajewska@protan-elmark.pl

Julia Wieczorek
norway 28453 640 flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 235
mail 2883236 640 julia.wieczorek@protan-elmark.pl

 

Head of Export Department

 

Marcin Janowski
flaga gb flaga de  polska v2
Export Sales Director
icon 157358 640  +48 660 457 637
mail 2883236 640 marcin.janowski@protan-elmark.pl

Kontaktné údaje

Protan Elmark Sp. z o.o.

T.
+48 61 81 34 523, +48 61 81 35 348
NIP
777-305-57-80
KRS
0000307900

Základný kapitál: 6 670 000zł
Zapísaná do registra podnikateľov Celoštátneho súdneho registra pri Okresnom súde v Poznani

Číslo účtu mBank.:
PLN
66 1140 1124 0000 3495 3700 1001
EUR
PL12 1140 1124 0000 3495 3700 1003
GBP
PL55 1140 1124 0000 3495 3700 1005
NOK
PL28 1140 1124 0000 3495 3700 1006
SWIFT
BREXPLPWXXX

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára

Správcom vašich údajov je spoločnosť PROTAN ELMARK
KLIKNITE TU a prečítajte si viac o ochrane vašich údajov a súkromia.
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Súhlas s kontaktom elektronickou formou (e-mail).

Volajte nám

+421 907 652 111

Distribútor údaje

Náš partner na Slovensku

dystrybutor sk

Marián Varga
STANY-EU s.r.o.
Hadovce 10
945 01 Komárno

tel. +421 907 652 111
e-mail: office@stany-eu.sk

Exportné oddelenie predaja

Klaudia Rozmiarek
Exportný manažér predaja
Natalia Skupniewicz
Špecialista exportu
Webové sídlo používa koláčiky (súbory cookies) na štatistické, analytické a marketingové účely, vrátane zbierania informácií o vašich záujmoch a preferenciách.
Vo vašom webovom prehliadači môžete nastaviť spôsob uchovávania a prístupu ku koláčikom. Viac