Nórske haly

priamo od poľského výrobcu

Montované skladové haly

Naše oceľové skladové haly sú odolné proti vode a dajú sa využívať počas celého roka. Sú vyrobené z vysokokvalitných PVC materiálov, vďaka čomu sa môžu využívať za každého počasia, aj v zime. V našej ponuke nájdete aj montované konštrukcie s vylepšenými vlastnosťami prenášania snehovej záťaže.

POZRI DETAILY

Montované priemyselné haly

Montované priemyselné haly majú veľmi široké využitie. Dajú sa využívať napríklad ako sklad, dielňa alebo garáž. Ich výhodou je aj to, že sa dajú jednoducho rozložiť či dokonca preniesť na iné miesto. Naše oceľové konštrukcie prispôsobujeme individuálnym potrebám klienta. Sú dostupné za mimoriadne atraktívne ceny.

POZRI DETAILY

Párty haly

Klientom zo Slovenska odporúčame aj montované párty haly, ktoré sa v tejto krajine tešia mimoriadnej obľube. Naše párty stany sa vyznačujú jednoduchou montážou. Sú ideálne na organizovanie takých udalostí ako svadby, bankety, koncerty či dokonca festivaly. Montované haly sa dajú vybaviť napríklad osvetlením, klimatizáciou alebo vyhrievaním.

POZRI DETAILY

Športové haly

Montované konštrukcie sú určené aj na organizovanie športových udalostí rôzneho druhu. V našich športových halách je možné zriadiť bazén, klzisko, tenisový alebo squashový kurt, ihrisko či dokonca jazdeckú dráhu. Osvedčia sa aj v prípade malých udalostí, ako aj veľkých podujatí.

POZRI DETAILY

Taktiež v našej ponuke

Kontakt

Zavolaj nám

+421 907 652 111
Späť