O FIRME

Protan Elmark

Stanové haly a stany

vždy najvyššia kvalita

Protan Elmark dodáva na trh stanové haly a stany vyrobené z pevných materiálov PVC. Produkty sa líšia od iných na trhu vysokou kvalitou zodpovedajúcou škandinávskym štandardom získaných od nórskeho partnera, Protan AS. Predaj stanových hál prebieha v Poľsku a v zahraničí.

Protan Elmark reagujúc na potreby klientov vypracoval hotovú ponuku hál a stanov s univerzálnym uplatnením. Firma umožňuje pre zvlášť náročných klientov tiež realizáciu hál na objednávku, podľa individuálneho projektu.

Vykonanie na vysokej úrovni

Haly Protan Elmark sú vďaka použitiu moderných projektových náradí bezpečné pre užívateľov a odolné na náročné poveternostné podmienky

Spoľahlivé materiály

Haly sú vyrábané s použitím materiálov najvyššej kvality, mnohonásobne testovaných v laboratóriách Protan Elmark

Nórska tradícia

V auguste 2008 sa nórska spoločnosť Protan AS spojila s poľskou firmou Elmark Hale. Nórska firma pôsobiaca na trhu od roku 1939 prejavila záujem o spoluprácu s poľskou firmou vzhľadom na vysokú kvalitu ponúkaných materiálov.

V dôsledku zahraničnej spolupráce vznika firma Protan Elmark, ktorá je v súčasnosti lídrom v branži stanových hál.

Kvalita realizácie

Práce spojené v výrobou stanov prebiehajú s využitím najmodernejších strojov na základe uplatnenia Systému riadenia kvality ISO 9001.

Kolektív odborníkov

Silnou stranou Protan Elmark je kvalifikovaný kolektív konštruktérov, ktorí projektujú a realizujú stanové haly v súlade s najvyššími požiadavkami klientov

Dôveru nám prejavili

POZRI VŠETKY REFERENCIE

KONTAKTUJ NÁS

 

POŠLI OTÁZKU

KONFIGURUJ HALU


Za účelom získania podrobnej cenovej ponuky, prosíme o konfiguráciu haly a zaslanie kontaktných údajov.

konfigurácia

Kontakt

Zavolaj nám

+421 907 652 111
Späť