STANOVÉ HALY

Priamo od poľského výrobcu

Postaviť halu 3D

1 Vyber druh haly

PRIEMYSLOVÁ
SKLADOVÁ
PÁRTY/ NA AKCIE
ŠPORTOVÁ
INÁ

3D konfigurátor montovaných hál

Vďaka nemu sa rýchlo dozviete, aké sú náklady na nákup a montáž oceľovej konštrukcie na Slovensku. Zvoľte si typ a rozmery strechy a dozviete sa konkrétnu cenu budovy, ktorú pre Vás naprojektujeme.

Otočiť

Zväčšiť

Typ haly

Dĺžka

Šírka

Výška

Strecha

Výplň

vybrať farbu

Strecha

Výplň

Kalkulácia zadarmo

scale
x
y
z
typ dachu

Typ podlahy

farba steny

farba strechy

3 Zistiť cenu

POŠLI OTÁZKU

Zoznám sa s našou ponukou

Výrobca oceľových hál Protan Elmark má vo svojej ponuke bohatý výber konštrukcií určených na univerzálne použitie. Odporúčame Vám montované: sklady, priemyselné budovy, párty stany, športové stany, obchodné konštrukcie. Lacné a ekonomické montované konštrukcie od Protan Elmark sú dokonalou alternatívou pre murované budovy.

Máš otázky?

KONTAKTUJ NÁS

Vysoká odolnosť

Montované haly od Protan Elmark sa vyznačujú mimoriadnou odolnosťou. Vďaka tomu, že ich vytvárame z vysokokvalitných materiálov, sú odolné okrem iného proti pôsobeniu atmosférických podmienok. Nami navrhnuté priemyselné budovy alebo skladové priestory budú bezpečné tak počas horúčav, ako aj v prípade silného vetra, dažďovej či snehovej víchrice. Naše stany sú stabilné za každých podmienok. A čo je dôležité – sú nepremokavé.

NAJVYŠŠIA KVALITA – OVER SI TO

Vybraní zákazníci

pripoj sa k najlepším

POZRI REFERENCIE

Stovky realizácií

v Poľsku a na svete

POZRI SI VIAC

Oceľové montované stanové haly

Priemyselné oceľové a skladové haly od Protan Elmark majú univerzálne využitie. Naše stany možno využívať prakticky v každej oblasti. Môžu sa využívať v nasledovných odvetviach:

  • obchod,
  • výroba,
  • potravinárstvo,
  • poľnohospodárstvo,
  • logistika,
  • automobilový priemysel.

 

Naše oceľové konštrukcie sa osvedčia napríklad ako logistické centrá alebo objekty pre chov hospodárskych zvierat.

U nás máte pri kúpe stanu možnosť prispôsobiť jeho parametre svojim individuálnym potrebám a požiadavkám. Môžete si vybrať jeho rozmer, typ strechy alebo opláštenia, prípadne farbu celej budovy.

Festivalové a svadobné stany, sklady alebo športové stany sú dokonalou alternatívou pre murované budovy. Okrem iného aj z dôvodu nižšej ceny a nižších nákladov na výstavbu. To však nie je jediná výhoda našich hál na predaj. Ďalším plusom je to, že sú ľahké a mobilné. Vďaka tomu sa dajú ľahko prenášať a montovať na inom mieste.

Naša ponuka je rozmanitá. Okrem skladových a priemyselných budov a párty stanov ponúkame na predaj taktiež:

  • polyfunkčné stany,
  • letné stany,
  • kopulovité stany,
  • stany so sklenou fasádou.

 

Zároveň ponúkame aj mobilné protipovodňové systémy.

Haly od Protan Elmark si môžete zakúpiť za atraktívne ceny. Pre našich klientov zo Slovenska sme pripravili veľmi atraktívny cenník. Podrobnosti nájdete u nášho miestneho distribútora v položke Kontakt.

Kontakt

Zavolaj nám

+421 907 652 111